Contenidos

LISTADO DE ADMITIDOS

Nome Apelidos
Patricia González Pereiró
Carmen Regueira Veiga
Miguel Lemat Casás
Rosa María Mirás Antel
Jose Manuel Roncero Domínguez
Carmen Carpinteiro Orosa
Isabel Rivadulla
Balbina Gándara
Samuel Oliveira Pardal
María Victoria Mosquera Alonso
Francisco Javier Bernardez Vázquez
José Manuell Castro Otero
María Besteiro Golán
Patricia Carballo García
Iván Cid Salgado


Comezo do curso
: 07/04/18 ás 10:00 horas

Lugar: Instalacións de Áreas de Formación Estratégica, S.R.L.. Lamiño, 26. 15685 Brión (A Coruña)

http://www.Areasdeformacion.com

EXCLUÍDOS

Nome Apelidos Causa
Sonia Acuña Pazos Non está activo nunha empresa

ADMITIDOS

Nome Apelidos
Amalia Saavedra Ramos
Ruth Grandal Couce
David Pérez Sánchez
Alejandro López
Sandra Pérez Negreira
Miguel Vilariño Orgeira
Ana Isabel Rodríguez Martínez
Mª Victoria Muíño Acuña
Álvaro Domínguez Loureiro
Yesica Herranz Mesa
María Eva Bouzas Facal
Angel Fagilde Fandiño
Ana Novo Porca
Paula Sande Nieto


Comezo do curso:
24/03/2018 ás 09:00 horas

Lugar:CIS Galicia A Cabana s/n, C.P. 15590 Ferrol, A Coruña

EXCLUIDOS

 Nome  Apelidos  Causa
Javier Bouza Non está en activo nunha empresa
José Manuel Sánchez Couceiro Non está en activo nunha empresa

ADMITIDOS

 NomeApelidos 
Daniel Tubío Mariño
Jacobo Alonso Carballo
Begoña Muñoz
Jorge Benítez Vieitez
Ángel Estévez Alonso
Miguel Gómez
Rubén Feijóo Campos
Ana Gordillo
Alejandro Paz Millán
Marcos Serén
Rubén Freiría González
Isaac Acuña Fernández
Pablo Ucha Villar
Abraham Ferreira Cidre
Antonio Quintás Fernández

 

Comezo do curso: 12/03/18 de 17:00 a 21:00 horas

Lugar: Instalacións de Ledisson AIT . Pol. Industrial A Granxa, Parcela 259 Nave 15, 36400

O Porriño (Pontevedra).

http://ledissonait.com/

 

 

ADMITIDOS

NomeApelidos
Patricia González Pereiró
Carmen Regueira Veiga
Miguel Lemat Casás
Rosa María Mirás Antel
Gervasio Varela
José Manuel Roncero Domínguez
Carmen Carpinteiro
Isabel Rivadulla
Beatriz María Barral Alonso
Concepción Diéguez Diéguez
Eugenio Juan Barral Rodríguez
Balbina Gándara
Samuel Oliveira Pardal
María Victoria Mosquera Alonso
Francisco Javier Bernardez Vázquez
José Manuell Castro Otero
Gisela Mato Rivera

 

Datas do curso: 10/03/2018 e 17/03/2018 ás 10:00 horas

Lugar: Instalacións de Áreas de Formación Estratégica, S.R.L.. Lamiño, 26. 15685 Brión (A Coruña)

www. Areasdeformacion.com 

RESERVAS

NomeApelidos
Iván Cid Salgado

 

EXCLUÍDOS

NomeApelidosCausa
Paula  Lage Sánchez   Non está en activo nunha empresa
Sonia Acuña Pazos  Non está en activo nunha empresa

 

José Manuell