Contidos

ADMITIDOS

 NomeApelidos 
Daniel Tubío Mariño
Jacobo Alonso Carballo
Begoña Muñoz
Jorge Benítez Vieitez
Ángel Estévez Alonso
Miguel Gómez
Rubén Feijóo Campos
Ana Gordillo
Alejandro Paz Millán
Marcos Serén
Rubén Freiría González
Isaac Acuña Fernández
Pablo Ucha Villar
Abraham Ferreira Cidre
Antonio Quintás Fernández

 

Comezo do curso: 12/03/18 de 17:00 a 21:00 horas

Lugar: Instalacións de Ledisson AIT . Pol. Industrial A Granxa, Parcela 259 Nave 15, 36400

O Porriño (Pontevedra).

http://ledissonait.com/

 

 

ADMITIDOS

NomeApelidos
Patricia González Pereiró
Carmen Regueira Veiga
Miguel Lemat Casás
Rosa María Mirás Antel
Gervasio Varela
José Manuel Roncero Domínguez
Carmen Carpinteiro
Isabel Rivadulla
Beatriz María Barral Alonso
Concepción Diéguez Diéguez
Eugenio Juan Barral Rodríguez
Balbina Gándara
Samuel Oliveira Pardal
María Victoria Mosquera Alonso
Francisco Javier Bernardez Vázquez
José Manuell Castro Otero
Gisela Mato Rivera

 

Datas do curso: 10/03/2018 e 17/03/2018 ás 10:00 horas

Lugar: Instalacións de Áreas de Formación Estratégica, S.R.L.. Lamiño, 26. 15685 Brión (A Coruña)

www. Areasdeformacion.com 

RESERVAS

NomeApelidos
Iván Cid Salgado

 

EXCLUÍDOS

NomeApelidosCausa
Paula  Lage Sánchez   Non está en activo nunha empresa
Sonia Acuña Pazos  Non está en activo nunha empresa

 

José Manuell

LISTADO DE ADMITIDOS

Nome Apelidos
Martiño Canabal
María Belén Patricio González
Víctor Ayán Ferreiros
Pedro Pena Sánchez
Lucía Míguez Pérez
Luis Ferreiro
José Luis Mandayo
Lucas Estévez Iglesias
Luis Vaamonde Cotón
Horacio Pequeño Aboy
Daniel Tubío Mariño
Enrique Vilas Alonso
Francisco Javier Moreiras Remeseiro

 

Comezo do curso: 05/03/18 de 17:00 a 21:00 horas

Lugar: Instalacións de Ledisson AIT . Pol. Industrial A Granxa, Parcela 259 Nave 15, 36400 O Porriño (Pontevedra).

http://ledissonait.com/

 

EXCLUÍDOS

Nome Apelidos Causa
Pilar Iglesias Falque Non está en activo nunha empresa

ADMITIDOS

Nome

Apelidos
Fernando Alvarez Montalvo
Ángel Rey
María Baqueiro Vidal
Mario González
Yolanda Fortes Rosendo
Ignacio Fernández Bahamonde
Adolfo Maragoto Vale
Carmen Marina Vidal Valiña
Lúcia Gonçalves Peixoto
Silvia María Montes Castro
Ricardo Rodríguez Rodríguez
Lara Seoane
Fernando Liste Azpeitia
Santiago Domínguez Ríos
Luis Vaamonde Coton
Eva Alonso Rodriguez
Mª Dolores Salgueiro González
Carlos Abal Valverde

 

LISTADO DE RESERVAS

Nome Apelidos
Álvaro Domínguez Loureiro
Constantino Alvarez Bas
Real Conservera
Yesica Herranz Mesa

 

Comezo do curso:  03/03/2018 ás 09:00 horas Lugar: Sede Afundación, Policarpo Sanz, 24-26, Vigo. 36202, Pontevedra

 

EXCLUIDOS

Nome Apelidos Motivo da Exclusión
Pilar Iglesias Falque Non está en activo nunha empresa
Borja Dapena Gonzalez Non está en activo nunha empresa
José Antonio Alonso Rodríguez Non está en activo nunha empresa
César González Non está en activo nunha empresa
Noemí Paredes Cid Non está en activo nunha empresa
José Luis González Cespón Non está en activo nunha empresa
Yesica Herránz Mesa Non está en activo nunha empresa
Martín Sabajanes Reguera Non está en activo nunha empresa
Hernán González González Non está en activo nunha empresa